Solar Energy Tech - Instalacje Fotowoltaiczne

Home / oferta

Instalacje fotowoltaiczne dla domu

Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznej w domach jedno i wielorodzinnych na terenie Bielska-Białej i okolic oraz całego Ślaska. Tego typu instalacja daje nam możliwość uzyskania darmowej energii. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii instalacja może zaspokoić zapotrzebowanie całego domu na ciepłą wodę i prąd.

Instalacja Fotowoltaiczna zamontowana na budynku mieszkalnym obciążona jest preferencyjną stawką podatku VAT w wysokości 8%, ponadto koszty instalacji można odliczyć od dochodu.

Elektrownie słoneczne dla rolników

Posiadamy również specjalną ofertę dla gospodarstw rolnych, w których coraz większą popularność zyskują instalacje fotowoltaiczne. Nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę ilość korzyści, jakie niesie za sobą tego typu inwestycja. Instalacja pozwala znacznie zmniejszyć rachunki za prąd, ogrzać wodę a do tego daje nam przywileje podatkowe.

Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej rolnik ma prawko skorzystać z 25% ulgi inwestycyjnej i obniżyć swój podatek rolny do zapłaty.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Zajmujemy się również projektowaniem, sprzedażą i montażem instalacji dla różnego rodzaju firm. Przygotujemy ofertę dobraną do potrzeb klienta. Taka ekologiczna instalacja bardzo dobrze sprawdzi się w różnego rodzaju firmach, gdzie najczęściej zużywa się duże ilości energii.

Wykorzystując instalacje fotowoltaiczne nie tylko zyskujemy możliwość oszczędzania, ale też dbamy o środowisko, a co za tym idzie poprawiamy wizerunek naszej firmy.

Od 01.01.2019 możesz odliczyć całą wartość instalacji fotowoltaicznej od podstawy podatku dochodowego dla osób fizycznych, czyli dodatkowo z Urzędu Skarbowego dostaniesz zwrot od 18 do 32% kosztów instalacji.
Zapytaj o szczegóły
<